Do života ve dvou vstupujeme s krásnými představami,
ale mnohdy za tento krásný lidský sen,tvrdě zaplatíme.


Na začátku byla láska,
kterou nakonec rozdělila rozdílnost povah,životních představ a názorů,
ale hlavně sobeckost,lakomost a tvrdohlavá nevyzrálost partnera,která trvá i nadále.Placení výživného na děti bere expartner tak,že je to příspěvek pro expartnerku.


Každý strůjcem svého štěstí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo.
Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl dříve a vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou.
Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví.
/Karel Čapek/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nedá dětem na studia

21. června 2018 v 11:06 |  Hlupák chytrákem
A tak "hrdina" živnostník, vědomě si snižuje skutečné příjmy, k vůli zvyšování alimentů,čímž se ještě chlubí u některých přátel.Pro expartnera je toto těžce dokazatelné u soudu.A tady je ona chyba našeho soudnictví,kdy jeden skvěle podvádí a ten druhý to má dokázat.
Raději si pořídil dítě další,s novou partnerkou,tzv.zlatokopkou, téměř o dvě desítky let mladší,a ta mu skvěle radí,co by odborný referent finančního úřadu.Takže je vlastně IN+VIP.
Smutné na tom je,že téměř dvě dospělé děti zabezpečuje jen matka na studiích, výsledky ve škole mají výborné.Pokud jsou děti schopné dobře prospívat v učení,je chování otce bezesporu víc než ubohé.Svoji lakotu a sobeckost prostě není schopný v sobě potlačit a vůbec se za to nestydí.Jak stále praví: "Ať se matka více podílí na výchově".
A výše alimentů ? 3000,- Kč na jedno dítě-středoškoláka. A to si ještě požádal o snížení výživného,ale nebylo mu vyhověno.Tak vymyslel společně se svou přítelkyní-odbornou finanční referentkou umělé snižování zisků.
Stále žije v představě,že výživné není pro děti,ale je to příspěvek pro ex. "Dávám ti dost",tvrdí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama