Do života ve dvou vstupujeme s krásnými představami,
ale mnohdy za tento krásný lidský sen,tvrdě zaplatíme.


Na začátku byla láska,
kterou nakonec rozdělila rozdílnost povah,životních představ a názorů,
ale hlavně sobeckost,lakomost a tvrdohlavá nevyzrálost partnera,která trvá i nadále.Placení výživného na děti bere expartner tak,že je to příspěvek pro expartnerku.


Každý strůjcem svého štěstí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lakomý otec

nedá dětem na studia

21. června 2018 v 11:06
A tak "hrdina" živnostník, vědomě si snižuje skutečné příjmy, k vůli zvyšování alimentů,čímž se ještě chlubí u některých přátel.Pro expartnera je toto těžce dokazatelné u soudu.A tady je ona chyba našeho soudnictví,kdy jeden skvěle podvádí a ten druhý to má dokázat.
Raději si pořídil dítě další,s novou partnerkou,tzv.zlatokopkou, téměř o dvě desítky let mladší,a ta mu skvěle radí,co by odborný referent finančního úřadu.Takže je vlastně IN+VIP.
Smutné na tom je,že téměř dvě dospělé děti zabezpečuje jen matka na studiích, výsledky ve škole mají výborné.Pokud jsou děti schopné dobře prospívat v učení,je chování otce bezesporu víc než ubohé.Svoji lakotu a sobeckost prostě není schopný v sobě potlačit a vůbec se za to nestydí.Jak stále praví: "Ať se matka více podílí na výchově".
A výše alimentů ? 3000,- Kč na jedno dítě-středoškoláka. A to si ještě požádal o snížení výživného,ale nebylo mu vyhověno.Tak vymyslel společně s odbornou finanční referentkou umělé snižování zisků.
Stále žije v představě,že výživné není pro děti,ale je to příspěvek pro ex. "Dávám ti dost",tvrdí.
 
 

Reklama